KURUMSAL

Dual Alüminyum şirketi ülkenin yapı sektöründeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tedarik etmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şuan Edirne'de bulunan ana depo ve satış yerimizden Trakya genelindeki tüm müşterilerimize ulaşmaktayız.

Trakyanın herbir noktasındaki müşterilerimize belirli aralıklarla ziyaretlerde bulunarak müşterilerimizin isteklerini değerlendirerek yeni ürün taleplerini temin ederek kendilerine sunmaktayız. Saygıya ve dürüstlüğe dayanan ticaret anlayışımızla her geçen gün daha ileriyi daha güzeli ve daha fazla kaliteyi hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Benimsediğimiz iş ahlakı ve prensiplerimizle pazarladığımız tüm ürün ve sunduğumuz hizmetlerde sektörümüzde birinci sırada yer alarak ülke çapındaki tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve hizmetler sunmak; gözlenebilir, olumlu ve kalıcı davranış değişikliği yaratmak ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek.

Edirne'de ve Trakya’da değişen inşaat sektörünü yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek. Sunulan ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak.

Hedef kitlemiz, yalnızca bulunduğumuz şehir, bölge veya ülke değil tüm Balkanlar ve Avrupa’dır.

ALÜMİNYUM PROFİLLER


Markalar

Cavit Duvan şirketler grubu bünyesinde çözüm ortaklığı yaptığımız markalar ve şirketler.